• +37063238888
  • CHARLOT parduotuvės

Geriausias pasiūlymas įmonei

Jums yra teigiama, jog taupyti jau nėra kur ir labiau susispausti neįmanoma. Jūs tuo tikite ir renkatės tiekėjus, kurie siūlo mažiausias prekių kainas, bet nepastebite, kad dalis prekių lieka net nepanaudotų...

Mes teigiame, kad prekių kaina niekada neatspindi visų realiai patiriamų kaštų, sunaudojamų biuro prekėms pirkti. Įmonei, norinčiai mažinti savo išlaidas, mes turime  profesionalų įrankį.

 

Planuosite pirkimus ir lengvai kontroliuosite prekių paskirstymą ir suvartojimą įmonės viduje, nustatę vartojimo limitus. Mėnesio pabaigoje, gavę detalią ataskaitą, galėsite įsitikinti, jog kontroliuojant paskirstymą ir suvartojimą, galima sutaupyti net 40%  išlaidų biuro reikmėms.

Esame tarptautinio tinklo tiekimų grandis, todėl garantuojame konkurencingas gamintojo kainas. Ilgalaikiai verslo klientai mus vertina dėl patikimumo, sąžiningumo ir dėl efektyvių kontrolės sprendimų.

Tarptautinių kompanijų padaliniams ir atstovybėms Lietuvoje mes siūlome "vieningą jų kompanijų aptarnavimo modelį", nepriklausomai nuo to, kokioje Europos ar pasaulio dalyje jie dirba. Šią galimybę mums suteikia patikima partnerystė su didžiausiu pasaulinio lygio biuro prekių tiekėju.

Mes aplankysime  Jus,  išklausysime  Jūsų norus ir  operatyviai paruošime geriausią individualų pasiūlymą, jeigu į mus kreipsitės:

•  telefonu. Paskambinę tel. +37063238888, gausite reikiamą informaciją dėl bendradarbiavimo;
•  el.paštu. Susisiekę su mumis el. paštu kas@charlot.lt gausite pradinę informaciją dėl galimybių bendradarbiauti;
•  internetu, jei suteiksite informacija apie save šioje formoje ir išsiųsite ją mums: